O nás

 

Zakořeněné ve vědě


Cesta společnosti Invity, která byla založena v roce 2021, začala posláním redefinovat délku života prostřednictvím vědeckých výzkumů ve fytochemii a výživě, aby byla dlouhověkost dosažitelná pro každého. Komunita vědců v Singapuru, postavená na skromném přesvědčení, že existuje způsob, jak překonat současnou očekávanou délku života pomocí síly technologie a vědy, se sešla, aby formalizovala výzkumný program, který se začne zaměřovat na metabolické dráhy (NAD, Sirtuin a AMPK) v lidském těle.

 

Naše výzkumná laboratoř se specializuje na odemykání buněčných metabolických cest prostřednictvím zelené chemie a získávání formulací, které pomáhají obnovit mladistvost naší pokožky a pohodu. Věříme, že péče o pleť je více než jen udržovat vaši pokožku hydratovanou. Je zde příležitost využít tento každodenní zvyk k více než jen základní péči. Zpochybňujeme tradiční formy a funkce produktů a investujeme více, než je nutné, abychom zajistili účinnost, replikovatelnost a bezpečnost našich oceňovaných řešení proti stárnutí.

           WhatsApp Image 2024-05-22 at 22.02.44

 

 mission

           

Naše mise


Naším cílem je přinášet vám nejmodernější a vědecky podložená řešení, která nám mohou pomoci přijmout stárnutí a stát se naším nejmladším já ve všech směrech. Náš vědecký tým se zaměřuje na výzkum cest NAD, AMPK a Sirtuin s cílem vyvinout nové ingredience a patentované formulace, které prokazatelně podporují a chrání vaši pokožku zevnitř ven.

 

Vertikální integrace


Jako vertikálně integrovaná výzkumná společnost máme kontrolu a viditelnost našich produktů od farmy po tabletu (nebo v našem případě od farmy po kapsle). Dohlížíme na každý aspekt výroby, abychom zajistili bezpečnost a účinnost našich produktů. To zajišťuje, že náš důraz na bezpečnost a kvalitu bude splněn na každém kroku ve výrobním a dodavatelském řetězci, až po dodání produktu k vašim dveřím.

           WhatsApp Image 2024-05-22 at 22.02.55
Zpět do obchodu